King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

 

basic.plus.vol3

Zapraszamy wszystkich mniej i bardziej (nie)zaawansowanych na kolejne warsztaty BASIC PLUS! Na dwóch modułach będziecie mieć okazję do poćwiczenia techniki oraz nauczenia się kilku świeżych patternów.

DLA KOGO?
-osoby po weekendowym starterze westowym
-osoby z grup zajęciowych P1 i P2
-osoby z wyższych grup jeśli chcą odświeżyć podstawy :) bo przecież warto ćwiczyć podstawy ? ? ?

Uwaga! Nie będą to zajęcia od zera - należy być co najmniej po starterze czyli znać podstawowe figury: Sugar push, Left side pass, Under arm, Sugar tuck i Whip.

HARMONOGRAM
16:00-18:00 - Moduł 1 (techniczny): "Entomologia Westa"
18:15-20:15 - Moduł 2 (patternowy): "Wariacje cukru, czyli sugar push (i tuck) variations"

"Entomologia Westa"
Poprowadzą Kasia i Marcin Skalscy. Wybierzemy się na poszukiwania ciekawych okazów zapomnianych motyli, spróbujemy je złapać i zacząć używać ich do komunikacji w parze. (Dla tych, co własnie się zastanawiają czy na pewno czytają opis warsztatów tanecznych: motylkami nazywamy pewne mięśnie pleców, które biorą udział w prawidłowym tworzeniu oddziaływań w parze ;)) Na warsztatach poprawimy connection, aby nowe patterny nie były tylko nauką "która noga w którą stronę", ale prawdziwą rozmową taneczną z drugą osobą. Nauczymy się kontrolować natężenie naszego połączenia oraz chronić przez chwilowym jego brakiem, a to wszystko przy udziale wspomnianych wyżej motylków

"Wariacje cukru, czyli sugar push (i tuck) variations"
Poprowadzą Kasia Gierasimczuk i Marcin Skalski.
Na warsztatach spróbujemy osiągnąć ideał sugar pusha oraz sugar tucka, tylko po to aby za chwilę oba te ideały zmienić i wykorzystać do własnych niecnych celów, bo przecież kto powiedział, że słodycz cukru musi mieć tylko jedno oblicze? ;) Instruktorzy pokażą Wam proste i ciekawe wariacje na temat tych dwóch podstawowych figur, aby móc swój taniec w łatwy i efektowny sposób urozmaicić.

 

 

ZAPISY

CENA
1 moduł - 30zł
2 moduły - 50zł

Uwaga:
Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 7.05.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.

UWAGA2!
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Poczekaj na maila z potwierdzeniem miejsca na warsztatach - od tego momentu wpłać pełną kwotę w ciągu 5 dni (gotówką w biurze lub na numer konta, który dostaniesz w mailu) żeby potwierdzić, że zjawisz się na warsztatach oraz tym samym zagwarantować sobie miejsce. W przypadku braku terminowej wpłaty nie gwarantujemy miejsca na warsztatach.

REJESTRACJA w PARZE - gwarantowana dopiero po wpłacie OBU osób z pary!


W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.